» Szukanie pracy

Szukanie pracy


Równowaga i pasja.

1
"Zrób to, na czym jesteś dobry", to powszechna rada, ale nie jest to całkowicie dokładne. Chociaż ważne jest, aby podoba Ci się praca, którą posiadasz, równie ważne jest posiadanie pewnych naturalnych umiejętności lub talentu do rodzaju pracy, w którą jesteś zaangażowany.
Zidentyfikuj swoje "zmotywowane umiejętności". Należą do nich umiejętności, które rzeczywiście sprawiły, że rozwijasz, nawet jeśli nie miałeś okazji ich rozwinąć. Szukając nowych miejsc pracy, spróbuj znaleźć otwarcie, które pozwoli ci na dalsze używanie i rozwijanie tych umiejętności.
Słowo kluczowe to "umiejętność". Jeśli nie jesteś w stanie wykonać pracy poprawnie, zarówno ty, jak i twój nowy pracodawca, będzie niezadowolony, bez względu na to, ile masz zainteresowania w zadaniu.

2
Oceń ścieżkę do każdego celu. Można uzyskać dobrą pracę na prawie każdym poziomie doświadczenia, ale prawdopodobnie nie dostaniesz od razu "wymarzonej pracy". Zanim jednak zdecydujesz się na swój ideał, upewnij się, że poradzisz sobie ze ścieżką, którą będziesz musiał podróżować po drodze.
Na przykład, większość odnoszących sukcesy autorów spotkało się z długimi okresami napięcia finansowego, żmudnymi samodoskonaleniami, zapomnieniem i odrzuceniem, zanim osiągną swój status. Jeśli nie jesteś przygotowany, aby zrobić to samo, prawdopodobnie nie powinieneś "udanego autora" swojego celu kariery.

3
Unikaj nadmiernego zaangażowania się w niepewną ścieżkę. Możesz zaakceptować ofertę pracy, nie określając, czy praca Ci się spodoba, ale przed podjętą decyzją powinieneś unikać poświęcania dużej ilości czasu lub pieniędzy na określoną ścieżkę kariery.
Nie bój się przeskoku pracy, gdy szukasz odpowiedniej pracy, zwłaszcza jeśli możesz wykazać, że każdy ruch idzie tą samą ścieżką. To naturalne, że rezygnujesz, gdy zdajesz sobie sprawę, że jesteś w niewłaściwym miejscu i trzymasz się go dłużej, niż to jest ostatecznie złe zarówno dla ciebie, jak i dla firmy.
Unikaj ukończenia szkoły, jeśli nadal nie jesteś pewien tego kierunku studiów. Ilość czasu i pieniędzy, które wydasz, zmusi Cię do szukania wysoko płatnej pracy w tej

4
Wiedzieć, kiedy wyjść z obecnej pracy. Właściwie stosunkowo często zdarza się zrezygnować z obecnej pracy przed znalezieniem nowej pracy, ale zanim złożysz rezygnację, powinieneś upewnić się, że jesteś w stanie utrzymać się finansowo, szukając nowego źródła dochodu.
Jeśli nienawidzisz obecnej pracy, lepiej wyjść wcześniej niż później. Pozostawanie w tej pracy może obniżyć twoją energię i obniżyć pewność siebie, utrudniając znalezienie nowej pracy w miarę upływu czasu.
Z drugiej strony upewnij się, że możesz pozwolić sobie na rzucenie palenia. Jeśli nie będziesz w stanie utrzymać się finansowo podczas poszukiwania pracy, poczujesz się pośpiesznie i może skończyć się rozliczenie za inną kiepską pozycję.
Jeśli nie masz aktualnej pracy lub już zakończysz swoją poprzednią pracę, zastanów się nad znalezieniem tymczasowej pracy podczas kontynuowania poszukiwania stałej pracy. Chociaż nie ma gwarancji, właściwa umowa lub stanowisko w niepełnym wymiarze godzin może nawet przekształcić się w pełnoetatową pracę.
русский torrent, шаблоны под dle, Новые Photoshop Уроки скачать на UaBig , Кино Свин - Скачать фильмы бесплатно