Главная > Oleje > Rotella T6 Synthetic Diesel Motor Oil 5W-40 CJ-4

Rotella T6 Synthetic Diesel Motor Oil 5W-40 CJ-4


14-01-2019, 22:30. Разместил: Admin
Rotella T6 Synthetic Diesel Motor Oil 5W-40 CJ-4

Opis produktu

Shell Rotella T6 5W-40 Diesel Engine Oil to w pełni syntetyczny olej silnikowy, który oferuje wyjątkową technologię Triple Protection Plus, sformułowaną z w pełni syntetycznych olejów bazowych oraz zaawansowanych dodatków chroniących przed zużyciem, powstawaniem osadów i uszkodzeniem oleju. Dodatkowo lepszy przepływ w niskich temperaturach i większe zużycie paliwa wydajność, bez uszczerbku dla wytrzymałości, w porównaniu do konwencjonalnych olejów SAE 15W-40. Olej silnikowy Shell Rotella T6 5W-40 zapewnia:


Lepsza ekonomika paliwowa

Ten w pełni syntetyczny olej silnikowy o dużej wytrzymałości oferuje zwiększoną oszczędność paliwa o wartości 1,5%, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na zużyciu paliwa, bez uszczerbku dla ochrony silnika i trwałości.

 

Poprawiona wydajność noszenia

W pełni syntetyczny olej silnikowy do dużych obciążeń CK-4 zapewnia znacznie wyższy poziom ochrony przed szkodliwym zużyciem silnika w porównaniu z poprzednimi generacjami olejów silnikowych API CJ-4.

Lepsza kontrola depozytów

Zaawansowane, wielofunkcyjne dodatki dyspergujące w połączeniu z syntetycznymi olejami bazowymi zapewniają wyższy poziom ochrony przed działaniem sadzy, brudu i innych zanieczyszczeń.

Poprawiona odporność na ciepło

W pełni syntetyczny olej silnikowy o dużej wytrzymałości jest odporny na uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą, zapewniając ciągłą ochronę przez cały okres międzyobsługowy.

Zgodność systemu emisji

Zaawansowana formuła o niskiej zawartości popiołu pomaga kontrolować blokowanie lub zatruwanie urządzeń do oczyszczania spalin, pomagając w utrzymaniu zgodności z wymogami dotyczącymi emisji spalin i wydajności paliwowej silnika.

Doskonała stabilność ścinania

Olej syntetyczny Shell Rotella T6 jest odporny na utratę lepkości dzięki ścinaniu i utrzymuje optymalne ciśnienie w silniku.

 

Specyfikacje, zatwierdzenia i zalecenia

API: CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4, CH-4
ACEA E9
Allison TES 439
Caterpillar ECF-2 / ECF-3
Cummins CES 20086; 20081
Detroit Fluid Specification (DFS) 93K222, 93K218
Ford WSS-M2C171-F1
JASO DH-2
JASO MA / MA2
MAN M3575
Zatwierdzenie MB 228,31
Volvo VDS-4.5, 4
Вернуться назад