» » Prostownik Ładowarka VOLT 6 / 12V 5A

Prostownik Ładowarka VOLT 6 / 12V 5A
Prostownik Ładowarka VOLT 6 / 12V 5A
ELEKTRONICZNY PROSTOWNIK DO BATERII ŁADOWANIA

KWASU RÓWNOWAŻNEGO I NIŻ SERWISOWEGO, ŻELU, AGM 6 i 12 V

FIRMY VOLT POLSKA 6PRO061205

Automatyczna ładowarka zaprojektowana do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych (Pb, LEAD-ACID), baterii żelowych i akumulatorów o oznaczeniu AGM, używanych w samochodach z układem "START-STOP" o napięciu 6 V lub 12 V i pojemności 4 do 120 Ah.

Łatwa w użyciu automatyczna ładowarka wyposażona w ekran LCD. Doskonały do ​​użytku domowego. Z powodzeniem naładuje akumulator w samochodzie, skuterze, motocyklu lub ciągniku ogrodowym. Cztery programy ładowania skonfigurowane pod konkretne potrzeby umożliwiają dostosowanie parametrów pracy urządzenia do konkretnych potrzeb bez żadnych błędów. Ponadto możemy korzystać z trybu regeneracji baterii oraz konserwacji i pomiaru napięcia. Maksymalna pojemność naładowanego akumulatora wynosi 120 Ah.

Dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w projektowaniu i budowie prostownika, umożliwia ładowanie akumulatorów do prawie 100% ich pierwotnej pojemności. Jest to ważne, ponieważ nie jest to norma wśród ładowarek dostępnych na rynku.

Ładowarka Volt to bezpieczny produkt zarówno dla akumulatorów, jak i dla użytkowników. Proces ładowania akumulatora jest sterowany automatycznie i sterowany przez mikroprocesor, co zapewnia jego optymalny przebieg i chroni akumulator przed przeładowaniem.

Ładowarka ma zabezpieczenie przed zamianą biegunów. Nieprawidłowe podłączenie akumulatora spowoduje błąd na wyświetlaczu i rozlegnie się dźwiękowy sygnał ostrzegawczy, a ładowanie nie rozpocznie się.

Ponadto zainstalowano urządzenia zabezpieczające przed iskrzeniem, temperaturą i zwarciem.

Autor:  Admin
    

Dodaj Opinie  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry